OGBUD Sp. z o.o. ul. Jagiellońska 36A / U1, 85-097 Bydgoszcz
    grafika  grafika(+48) 500 283 398   grafika(+48) 577 787 440  @
 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Bydgoskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego OGBUD Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jagiellońskiej 36A/U1 w Bydgoszczy, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 137012, której akta rejestrowe prowadzi Sad Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego.
 
Wybierając drogę kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy i podając dane osobowe takie jak: nazwę lub imię i nazwisko, adres mailowy i telefon, jednocześnie podajesz je dobrowolnie i wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
 
Formularz kontaktowy wymaga podania Twojej nazwy oraz adresu e-mail. Są to podstawowe dane osobowe jakimi musimy dysponować, by móc odpowiedzieć Ci na zadane pytanie. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie.
 
Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania lub ograniczenia ich przetwarzania. W dowolnym momencie możesz z tych praw skorzystać, wystarczy, że nas o tym poinformujesz.
 
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy.
 
Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 
 ZAWARTE NA NINIEJSZEJ STRONIE INTERNETOWEJ INFORMACJE NIE STANOWIĄ OFERTY W MYŚL ART. 66, § 1. KODEKSU CYWILNEGO.

Copyright © B.P.B.O. OGBUD Sp. z o.o., 2019. All Rights Reserved
Created by  Bikam Marketing