OGBUD Sp. z o.o. ul. Jagiellońska 36A / U1, 85-097 Bydgoszcz
    grafika  grafika(+48) 500 283 398   @
 
 
 
INWESTYCJA
JASKÓŁCZA
 
 
 

18 mieszkań

nowoczesne budownictwo

4 kondygnacje

z garażem podziemnym oraz windą

od 48-109m2

dobierz wielkość do swoich potrzeb

GALERIA

wizualizacje, zdjęcia z budowy

Nowe mieszkania Bydgoszcz - osiedle Górzyskowo

 

Architektura


Oferowana przez nas sprzedaż mieszkań przy ulicy Jaskółczej w Bydgoszczy pozwoli na osiedlenie się we wspaniałej okolicy z nowoczesną architekturą. Warto zwrócić uwagę nie tylko na szeroki zakres, jeśli chodzi o lokale oraz ich metraż- nasz budynek znajduje się na wspaniale nasłonecznionym osiedlu, dzięki czemu skorzystamy z ogromu światła naturalnego! Panoramiczne okna oraz duże tarasy i balkony to kolejny atut, a fakt, że są one częściowo przeszklone dodatkowo pozwoli na cieszenie się słońcem w chłodne dni. Ogrzewanie wody i wentylacja znaczny plus proponowanych przez nas lokali. Logotermy są częścią instalacji, która pozwala na szybki dopływ ciepłej wody nawet do najwyższych kondygnacji - koniec z czekaniem kilka minut na ciepłą wodę! Inteligentny system wentylacji automatycznie wymieni powietrze w naszym wnętrzu, kiedy wilgotność wzrośnie. Nie musimy więc obawiać się o stan powietrza w nowym mieszkaniu. Idealna oferta sprzedaży to Jaskółcza 30 w Bydgoszczy!

 

Udogodnienia


Przeglądając oferty nieruchomości na sprzedaż nie zwracamy uwagi tylko i wyłącznie na sam budynek - równie ważne jest dla nas osiedle. Bydgoskie Górzyskowo to idealne miejsce na zakup własnego lokum. Nie dość, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby teren zielony wokół był nie tylko estetyczny, ale również ogrodzony, to jeszcze do tego cały budynek znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Na pieszo dotrzeć można do sklepów, punktów usługowych, a także do szkoły z przedszkolem, co z pewnością docenią rodziny. Cały projekt składa się z 18 nowych lokali na sprzedaż. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

 

Mieszkania na sprzedaż – Jaskółcza 30


Budynek przy ulicy Jaskółczej to aż 18 nowych lokali. Budynek to cztery kondygnacje (parter i trzy piętra) oraz podziemny parking. Do wyboru mamy mieszkania:
2-pokojowe (48 m2),
3-pokojowe (od 62 do 66 m2),
4-pokojowe (od 79 do 109 m2).
Proponujemy także miejsca w garażu (od 11 do 18 m2).
Termin oddania to 31.05.2019

 

BRAK MIESZKAŃ

Mieszkania do 45m2

DOSTĘPNE MIESZKANIA

Mieszkania do 45 - 65 m2

BRAK MIESZKAŃ

Mieszkania od 65-109m2

Znajdź swoje mieszkanie, sprawdź dostępność oraz ceny

LOKALIZACJA

 ZAWARTE NA NINIEJSZEJ STRONIE INTERNETOWEJ INFORMACJE NIE STANOWIĄ OFERTY W MYŚL ART. 66, § 1. KODEKSU CYWILNEGO.

Copyright © B.P.B.O. OGBUD Sp. z o.o., 2019. All Rights Reserved
Created by  Bikam Marketing